Проектування розв’язки між вулицями Старонаводницькою,Лаврською та бульваром Дружби народів вже розпочато.

Міська влада розпочинає процес проектування транспортної розв’язки на примиканні вул. Старонаводницької та вул. Лаврської до б-ру Дружби народів. Про це заявив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Як зазначив директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов, будівництво такої розв’язки дозволить збільшити пропускну спроможність транспортного вузла, ліквідувати затори на площі Героїв Великої Вітчизняної війни, мосту Патона з правобережними і лівобережними підходами і покращити екологічну та транспортну ситуацію як в межах площі, так і на прилеглих вулицях та в місті загалом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в рамках боротьби із заторами Київрада заборонила паркування на 68-и вулицях столиці.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/bCTR3OJV.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/bCTR3OJV-150x150.pngYuliyaКиївСуспільстводорожньо-транспортна розв'язка,КМДАПроектування розв'язки між вулицями Старонаводницькою,Лаврською та бульваром Дружби народів вже розпочато. Міська влада розпочинає процес проектування транспортної розв'язки на примиканні вул. Старонаводницької та вул. Лаврської до б-ру Дружби народів. Про це заявив заступник голови КМДА Дмитро Давтян. Як зазначив директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов, будівництво такої розв'язки дозволить збільшити пропускну...| Київської області та України | Kiev Time