Киянам показали, як боржників відключають від каналізації. Тепер комунальники застосовують пристрій «Chop-2008», який призначений для індивідуального відключення випусків каналізації з квартир в багатоповерхових будинках.

Про це повідомляє прес-служба «Київводоканалу».

Перші відключення відбулися на Троєщині по вулицях Градинській та Бальзака. Спеціальну заслінку, яка блокує каналізаційний колектор квартири боржника, опускали у стояк з горища будинку. При цьому все, що відбувається всередині труби, оператор бачить на моніторі – через спеціальну камеру. Спеціаліст вибирає потрібний поверх, знаходить квартиру і наглухо перекриває вихід стічних вод.

“Ми підійшли до стояка, який нам потрібно відключити. Тепер виймаємо стопірні кільця і блокуємо каналізаційний випуск. Боржника відключено від каналізації, тепер все залежить від нього.”, – коментує головний інженер Розрахункового департаменту Київводоканалу Олександр Кущ.

Мешканець багатоповерхівки, якому перекрили каналізацію, заборгував перед Київводоканалом більше 4 тис. гривень. Повідомлення про відключення від каналізації було залишено на дверях його квартири.

Тепер, для розблокування каналізації потрібно погасити борг, а також оплатити послугу підключення до каналізації. Орієнтовна вартість такої послуги – 2 тис. гривень.

До того ж, станом на травень цього року, заборгованість мешканців багатоповерхових будинків столиці становить вже 427 млн. гривень.

Нагадаємо, у Києві відбудеться планове відключення водопостачання.

Джерело Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b28c96f94e9e-707x400.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b28c96f94e9e-707x400-150x150.pngКиївTimeКиївСуспільство"Київводоканал",боржники,відключення від каналізації,КиївКиянам показали, як боржників відключають від каналізації. Тепер комунальники застосовують пристрій «Chop-2008», який призначений для індивідуального відключення випусків каналізації з квартир в багатоповерхових будинках. Про це повідомляє прес-служба «Київводоканалу». Перші відключення відбулися на Троєщині по вулицях Градинській та Бальзака. Спеціальну заслінку, яка блокує каналізаційний колектор квартири боржника, опускали у стояк з горища будинку. При цьому...| Київської області та України | Kiev Time