Пт. Лип 19th, 2024

Євромайдан SOS вчетверте вручить “Волонтерську премію” людям, історії яких надихають змінювати світ

“Волонтерська премія” від ГО Євромайдан SOS покликана популяризувати надзвичайну роботу та гідні вчинки звичайних людей і показати суспільству, що кожному під силу змінити світ на краще.

30 листопада ГО “Євромайдан SOS” збирається вчетверте вручити “Волонтерську премію – 2017”, в рамках якої буде відзначено людей, чиї історії надихають і слугують для інших прикладом небайдужості, дієвості та надзвичайної сили. Повідомлення про це з’явилося на офіційній сторінці організації в Facebook.

“Щороку ми збираємо волонтерів, щоб сказати їм: “Дякуємо! Ваша праця неоціненна!” Почесне журі обирає трьох лауреатів премії, історії яких вражають найбільше та які можуть стати натхненням до дій для інших. Проте, Євромайдан SOS не ставить за мету визначити найкращих, зрештою, це просто неможливо. Тому ми відзначаємо кожного номінанта”, – йдеться у повідомленні.

В організації пропонують номінувати на премію знайомих волонтерів, чия діяльність надихає і спонукає до активних дій. Завдяки цьому вони отримають змогу розповісти про свій проект, привернути увагу до важливості проблем, які вони намагаються вирішити, знайти однодумців та налагодити із ними контакти.

Серед критеріїв, за якими висуваються номінанти, три найголовніших: ця людина має здійснювати щоденну волонтерську роботу, не належати до керівних позицій у будь-якій із політичних сил та не отримувати платню за свою діяльність.

Наразі відомо, що серед номінантів премії – волонтер та громадська активістка Тетяна Кагуй, інструктор-доброволець з тактичної медицини Анна Майборода, військовий волонтер Олена Шевцова.Related Post