9 травня о 10:10 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м.Києві надійшло повідомлення про те, що в озері Тельбін, що у Дніпровському районі столиці, знаходиться тіло чоловіка.

На місце події прибули рятувальники 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини. За допомогою рятувальної мотузки та надувного човна тіло чоловічої статі, яке знаходилося на відстані 10 м від берега, рятувальники дістали з водойма та передали правоохоронним органам.

Наступний подібний виклик до Служби порятунку «101» надійшов о 15:16 про те, що на вул.Набережно-Корчуватській, що у Голосіївському районі столиці, в затоці Галерній знаходиться тіло чоловіка.

На місце події негайно було направлено рятувальників 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Як виявилось, на відстані 2 м від берега знаходилося тіло чоловічої статі. Рятувальники за допомогою рятувального спорядження дістали тіло людини та передали правоохоронним органам.

Наразі причинами трагедій займаються правоохоронні органи.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у м.Києвіhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Bez-nazvanyya-707x400-2.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Bez-nazvanyya-707x400-2-150x150.jpegКиївTimeГолосіївський районДніпровський районКиївСуспільствоГУ ДСНС,Затока Галерна,Київ,Озеро Тельбін,потопельники9 травня о 10:10 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м.Києві надійшло повідомлення про те, що в озері Тельбін, що у Дніпровському районі столиці, знаходиться тіло чоловіка. На місце події прибули рятувальники 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини. За допомогою рятувальної мотузки та надувного човна тіло чоловічої статі, яке знаходилося...| Київської області та України | Kiev Time