Сб. Лип 20th, 2024

Забезпечення прав українських громадян за кордоном

Лис29,2019 #Україна
Порошенко запропонував законопроект, що передбачає позбавлення українського громадянства

29 листопада о 12:00 в приміщенні ІА «Укрінформ» відбулася пресконференція на тему:«Global Ukraine будує мости між українськими громадами світу».

Нагадаю, що Global Ukraine – це унікальна комунікаційна платформа, що системно розвиває мережу високоосвічених українських експатів, які є візіонерами глобального світу, допомагають масштабувати соціальні проекти українських спільнот та громад у світі, а також вірять в глобальну експансію українських креативних брендів.

Засновниця Фундації Global Ukraine доктор Віолета Москалу, народна депутатка України, голова Міжфракційного Об’єднання «Світове Українство» Марія Мезенцева, перший заступник міністра розвитку громад та територій України Дмитро Живицький, радник з питань бізнес дипломатії Global Ukraine -Юрій Федоренко обговорили питання забезпечення права українських громадян, які проживають за кордоном,

«В першу чергу має бути в пріоритеті забезпечення конституційних прав всіх громадян (українців, які проживають за кордоном), котрі де-факто позбавлені можливості голосування, позбавлені можливості брати участь у політичному житті», – наголосила засновниця Фундації Віолета Москалу.

Вона додала, що українська влада має працювати в напрямку полегшення процедури надання українського громадянства етнічним українцям в діаспорах.

Адже, за словами Москалу, за кордоном наразі проживають до 10 мільйонів українців і не всі вони мають змогу голосувати на виборах, які відбуваються в Україні. «Українська влада має напрацювати законодавчі ініціативи, які забезпечать право українців на волевиявлення. Зокрема, це можуть бути дистанційне голосування або запровадження додаткового дня виборів», – додала Москалу.

Тож дійсно спостерігаємо як Global Ukraine будує мости між українськими громадами світу!!!Related Post