Відновлення парку Кіото майже закінчено. Про це повідомляють на сторінці «Київські парки» у Facebook.

“Тепер для знайомства з Японією не треба купувати квитки закордон. Ще більше зануритись в східну культуру тепер можна в оновленому парку Кіото. Новий та надихаючий парк чекає на зустрічі!”, – розповідають на сторінці.

Зануритись в східну культуру тепер можна в оновленому парку Кіото

Найбільш вражаючими родзинками парку стали завершена ландшафтна композиція з декоративним озером, вражаючий каскадний водоспад та сухий струмок, що плавно перетікає в сад каміння. Також встановлено традиційну японську пагоду.

Зануритись в східну культуру тепер можна в оновленому парку Кіото

Всі деталі ретельно підбирались, так як кожен елемент композиції і озеленення має своє певне значення. А сам проект розроблений за участі одного з видатних японських ландшафтних архітекторів – Широ Накане.

Зануритись в східну культуру тепер можна в оновленому парку Кіото

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Zanurytys-v-shidnu-kulturu-teper-mozhna-v-onovlenomu-parku-Kioto4.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Zanurytys-v-shidnu-kulturu-teper-mozhna-v-onovlenomu-parku-Kioto4-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїСуспільствооновлення,парк КіотоВідновлення парку Кіото майже закінчено. Про це повідомляють на сторінці «Київські парки» у Facebook. 'Тепер для знайомства з Японією не треба купувати квитки закордон. Ще більше зануритись в східну культуру тепер можна в оновленому парку Кіото. Новий та надихаючий парк чекає на зустрічі!', – розповідають на сторінці. Найбільш вражаючими родзинками парку...| Київської області та України | Kiev Time