Ср. Тра 22nd, 2024

Затримана відпустка: в Жулянах 4 рейси скасовано, один запізнився на 10 годин

Чотири рейси скасовано, ще один вилетів з 10-годинною затримкою сьогодні, 9 липня, з міжнародного аеропорту імені Сікорського (Жуляни).

Такі дані редакція отримала з табло аеропорту, повідомляє Вечірній Київ

Перш за все багатогодинну затримку та зіпсовані плани відпочинку отримали пасажири рейсу Київ – Хургада. У цьому випадку його виконувала компанія SkyUP. Літак до Єгипту за розкладом мав вилетіти о 04:50, однак очікування людей розтягнулися на понад 10 годин. Літак вилетів з Жулян о 15:25.

Молодий авіаперевізник днем раніше поширив оголошення, де вказав зміни в розкладі на 9 липня. Однак рейс до Єгипту (KUP7401) не вказувався.

Наразі ще три рейси станом на момент написання новини скасовані.

Щодо першого: це рейс із Києва до Анталії. Його мала виконати також компанія SkyUP (виліт за розкладом – 02:05). Однак про його скасування перевізник попередив.

“KUP8031/8032 IEV-AYT змінюється на Anda Airlines SSV2561/2562. Це вимушений захід для стабілізації розкладу SkyUp Airlines.”, – пояснили в компанії.

Другий рейс скасувала також SkyUP: Київ – Тирана (Албанія, мав вилетіти о 13:00).

Наступним скасувала свій рейс до Бургаса (Болгарія) українська авіакомпанія Anda Air. Він мав вилетіти о 13:00. Про причини не повідомляється.

І четвертим відмінив свій рейс до Стокгольму перевізник Bravo Airways (мав вилетіти о 14:30).

Ще низка рейсів вилетіли із незначним запізненням.Related Post