Близько 03:00 надійшло повідомлення про те, що на бульварі Перова в Дніпровському районі невідомі побили чоловіка та поїхали з місця події на його «Нісан Альмера».

Потерпілий розповів поліцейським, що він зупинився біля будинку, вийшов із автомобіля і розмовляв із другом.  Двері «Нісан Альмера» залишив відчиненими,  а ключі ­– в замку запалення. У цей час між ним та двома невідомими чоловіками виникла сварка, яка швидко переросла у бійку. Зловмисники побили його, забрали мобільний, сіли в автомобіль і поїхали.

Після з’ясування всіх обставин вчинення злочину прикмети зловмисників та розшукуваного автомобіля передали всім нарядам столичної поліції та оперативним службам.

Обстежуючи прилеглу територію, екіпаж групи реагування управління поліції охорони в м. Києві виявив на сусідній вулиці у дворі викрадений «Нісан Альмера». Двері авто були відчинені, а в салоні – порожньо.

Правоохоронці перевірили двори неподалік і помітили чоловіка, який був схожий за прикметами на одного із нападників. За кілька хвилин його затримали, а згодом  потерпілий впізнав зловмисника. 31-річного місцевого мешканця доставили у Дніпровське управління поліції для подальших слідчих дій. Пошуки його спільника  тривають.

Управління поліції охорони в м. Києві