Наразі з аеропорту “Київ” евакуюють людей.

Невідомі знову повідомили про замінування, на цей раз об’єктом телефонного тероризму став аеропорт “Київ”. Інформацію про це оприлюднено на офіційній сторінці поліції Києва в Facebook.

“О 16:20 на робочий телефон аеропорту “Київ” подзвонив чоловік та повідомив про закладену вибухівку на його території. За вказаною адресою виїхали патрулі поліції, слідчо-оперативна група району, вибухотехніки та кінологи. Евакуювали близько 250 осіб. Проводиться перевірка”, – йдеться в повідомленні.

Наразі поліція перевіряє інформацію про замінування аеропорту, на об’єкт прибули всі профільні служби.
Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше в поліції Києва розповіли, що частина дзвінків із повідомленнями про замінування об’єктів в Києві здійснювалася з території Росії.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/qi9KQBUI.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/qi9KQBUI-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналзамінування аеропорту "Київ",поліція КиєваНаразі з аеропорту 'Київ' евакуюють людей. Невідомі знову повідомили про замінування, на цей раз об'єктом телефонного тероризму став аеропорт 'Київ'. Інформацію про це оприлюднено на офіційній сторінці поліції Києва в Facebook. 'О 16:20 на робочий телефон аеропорту 'Київ' подзвонив чоловік та повідомив про закладену вибухівку на його території. За вказаною адресою...| Київської області та України | Kiev Time