Києві вкрали 8-річну дівчинку Віру Шумейко, є загроза вивезення її через територію “ДНР” за межі України.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав батько дитини Тимофій Шумейко.

“Черговий напад на мене увінчалося успіхом. Я отримав численні травми і струс мозку. Моїм синам вдалося вирватися і втекти. Вони зі мною. Дочку Віру відвезли в невідомому напрямку”, – написав він, уточнивши, що НП сталася на парковці, коли він виходив з дітьми з машини.

“На відео все видно, як до мене підійшли невідомі і почали бити. Мої сини відчайдушно кинулися мені на допомогу і били, як могли, нападників”, – додав Тимофій, опублікувавши кадри з камер відеоспостереження.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/404_728x0_7e8.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/404_728x0_7e8-150x150.jpgadminКиївКриміналСуспільствоКиєві вкрали 8-річну дівчинку Віру Шумейко, є загроза вивезення її через територію “ДНР” за межі України. Про це на своїй сторінці в Facebook написав батько дитини Тимофій Шумейко. “Черговий напад на мене увінчалося успіхом. Я отримав численні травми і струс мозку. Моїм синам вдалося вирватися і втекти. Вони зі мною. Дочку...| Київської області та України | Kiev Time