Столичні слідчі затримали адвоката  “на гарячому” біля офісного приміщення, де знаходиться його фірма, та вилучено одержані ним кошти.

Як повідомляє Прокуратура м. Києва: з’ясувалося, чоловік вимагав вказані кошти від свого підзахисного за зміну кваліфікації кримінального провадження та призначення більш м’якого покарання за вироком суду.

Наразі чоловіка затримано в порядку ст. 208 КПК України та столичної поліції викрито на одержанні $1500 хабара адвоката.

Йому готується повідомлення про підозру та клопотання про обрання запобіжного заходу.

Послуги: адвокати в Киеві.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Advokata-bulo-zatrimano-na-garyachomu.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Advokata-bulo-zatrimano-na-garyachomu-150x150.pngКиївКриміналПодіїСуспільствоадвокат,адвоката затримано на хабарі,Київ,хабарСтоличні слідчі затримали адвоката  'на гарячому' біля офісного приміщення, де знаходиться його фірма, та вилучено одержані ним кошти. Як повідомляє Прокуратура м. Києва: з’ясувалося, чоловік вимагав вказані кошти від свого підзахисного за зміну кваліфікації кримінального провадження та призначення більш м’якого покарання за вироком суду. Наразі чоловіка затримано в порядку ст. 208...| Київської області та України | Kiev Time