Site icon Новини Києва

Чиновник “Київводоканалу” погорів на хабарі у майже 200 тисяч гривень

За певну винагороду посадовець “закривав” очі на правопорушення та не вживав заходів адміністративного впливу відносно суб’єктів господарювання.

В столиці оперативниками Управління захисту економіки та слідчіми Головного слідчого управління Нацполіції викрито керівника одного зі структурних підрозділів ПрАТ “Київводоканал”, який через своїх посередників організував нелегальний спосіб заробітку грошей. Як повідомляє прес-служба Національної поліції України, за певну винагороду посадовець “закривав” очі на правопорушення та не вживав заходів адміністративного впливу відносно суб’єктів господарювання.

“Зокрема, за ненарахування штрафних санкцій за скидання до каналізаційної мережі стічних вод з перевищенням допустимої концентрації забруднюючих речовин”, – повідомляють у Нацполіції.

29 січня правоохоронці затримали згаданого чиновника та двох його “помічників”, які встигли одержати неправомірну вигоду на загальну суму 173 тисяч гривень. Частину неправомірної вигоди було отримано у вигляді комп’ютерної та побутової техніки, вартістю 140 тисяч гривень. Друга частина була отримана у вигляді суми в 33 тисячі гривень.

Фігурантам справи повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Київщині виявився хабарником заступник начальника патрульної поліції.Exit mobile version