Прокурорами Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генпрокуратури України спільно з Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю і Головним слідчим управлінням СБУ під час здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні викрито працівника Нацполіції в одержанні неправомірної вигоди.

Встановлено, що старший слідчий слідчого управління ГУ Нацполіції в Харківській області вимагав та одержав від директора приватного підприємства неправомірну вигоду в сумі 8 тис. доларів США за вчинення дій з використанням свого службового становища. Саме в таку суму правоохоронець оцінив свої послуги, які полягали у внесенні до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про кримінальне правопорушення, початок та здійснення досудового розслідування відносно осіб, які шахрайським шляхом заволоділи коштами підприємства.

25 квітня 2018 року під час одержання другої частини неправомірної вигоди вказану особу затримано, вилучено речові докази. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України та обрання запобіжного заходу.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури Україниhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/twitter_com_nab_ukr3_id8661_650x410_11_650x410-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/twitter_com_nab_ukr3_id8661_650x410_11_650x410-707x400-150x150.jpgКиївTimeКриміналГЕНПРОКУРАТУРА,Поліція,правоохоронець,СБУ,хабарПрокурорами Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генпрокуратури України спільно з Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю і Головним слідчим управлінням СБУ під час здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні викрито працівника Нацполіції в одержанні неправомірної вигоди. Встановлено, що старший слідчий слідчого управління ГУ...| Київської області та України | Kiev Time