“Хто ти, Віктор Шахирзян?”, – головне питання мешканців міста Рівне стало дуже популярним за останні декілька місяців, та відповідь знайшлася: “будівельна мафія знущається над виборцями міста та просуває свого, нікому не відомого кандидата у мери міста.”У Романа Куриса, ряду будівельних компаній на Рівненщині, виникли нові проблеми. Мало того, що інформація про проведені їм земельних махінаціях стали надбанням громадськості, так ще і Служба безпеки України почала активно «копати» зв’язок забудовника з організованою бурштинової мафією, процвітаючої в області.

Що робити? Вихід зі становища Куриса бачить в тому, щоб активно входити у владу – благо, місцеві вибори не за горами. А потім проти слідчих можна буде або задіяти адміністративний ресурс, або (якщо не допоможе) оголошувати про політичні переслідування. Зрештою, близькість до влади – кращий спосіб заховати деякі кінці в воду.

Раніше Роман Куриса був відомий завдяки дерибан схемами, здійсненим за допомогою зв’язків в Держгеокадастрі. Величезні земельні ділянки безкоштовно приватизувалися під виглядом садових товариств, а потім виявлялися в руках у забудовника. Таким чином в руках Куриса виявився цілий кар’єр площею під 50 га в Острозькому районі, близька до нього фірма «Фермерське господарство Полісся» за тією ж схемою отримала 100 га землі біля обласного центру. До речі, приватизація ряду ділянок узгоджувалася з відстороненим по суду з посади сільським головою Михайлом Олійником, так що мова може йти і про фальсифікації поданих в кадастр документів. Так як сам Куриса з такою біографією – персонаж украй токсичний, в бій іде його креатура.

Рівняни в подиві: що за персонаж Віктор Шакірзян, про існування якого ще вчора було невідомо нікому, а сьогодні його присутність в інформаційному полі міста просто зашкалює. Багатотиражний рекламний листок «Рівне разом» зображує його таким собі суперменом, який опікується в місті буквально всім: від дитячих садків до побуту ветеранів і навіть недавно отримав орден від митрополита (про те є розповідь на цілу смугу). Як людина скромна, Шікарзян замовчує, де ж він з такою активністю був раніше, як і про те, за чий рахунок відбувається це свято піару.

Віктор Шахирзян Роман Курис Рівне вибори
“Хто ти, Віктор Шахирзян?”, – на Рівненщині будівельна мафія знущається над виборцями

Хоча місцеве видання «Четверта влада» прямо називає цього кандидата – ставлеником Куриса на виборах мера Рівного. Те, що проблем з фінансуванням у Шакірзяна немає, можна переконатися, побачивши хоча б божевільна кількість його бордів на вулицях і «джинси» у ЗМІ. Однак є серйозні побоювання, що одного цього може виявитися недостатньо для маловідомого в місті людини, в зв’язку з чим команда Куриса активно шукає вихід на рейтингові політичні партії на зразок «Європейської солідарності», на плечах яких планує увійти до міськради. Звичайно, той факт, що ці два підприємця зможуть профінансувати будь-які вибори, не викликає сумнівів, проте вони здатні і потопити будь-партійний проект – якщо перед виборами спливе хоч частину інформації про діяльність цього тандему. А вона ж обов’язково спливе.

На фото: Реклама кампанії Романа Курисю, розвішані на всіх під'їзд, «під редакцією» місцевих жителів.
На фото: Реклама кампанії Романа Куриса, розвішані на всіх під’їздах, «під редакцією» місцевих жителів.

-”ОРД”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/11/Viktor-SHahyrzyan-Roman-Kurys-Rivne-vybory.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/11/Viktor-SHahyrzyan-Roman-Kurys-Rivne-vybory-150x150.jpgadminВладаКриміналПолітикавибори 2020,Віктор Шахирзян,Рівне,Роман Курис'Хто ти, Віктор Шахирзян?', - головне питання мешканців міста Рівне стало дуже популярним за останні декілька місяців, та відповідь знайшлася: 'будівельна мафія знущається над виборцями міста та просуває свого, нікому не відомого кандидата у мери міста.'У Романа Куриса, ряду будівельних компаній на Рівненщині, виникли нові проблеми. Мало того, що...| Київської області та України | Kiev Time