Сб. Лип 13th, 2024

Киянам, які розповсюджували дитяче порно, загрожує 10 років за ґратами

Січ17,2018 #Кіберполіція

Загалом на комп’ютерах зловмисників вилучено близько 12 тисяч файлів із вмістом дитячої порнографії.

В Києві група чоловіків віком від 30 до 40 років років займалася розповсюдженням дитячої порнографії. Загалом на їх комп’ютерах виявлено близько 12 тисяч файлів із відповідним вмістом, повідомляє прес-служба Департаменту кіберполіції.

“За місцем проживання кожного із зловмисників поліцейські провели санкціоновані обшуки. У результаті обшуків правоохоронці виявили комп’ютери, які чоловіки використовували для розповсюдження забороненого контенту. Крім того, виявлено жорсткі диски, на яких зберігалися фото та відеофайли порнографічного вмісту. Наразі техніку вилучено та направлено до експертного центру для проведення всіх необхідних експертиз. Загалом на комп’ютерах зловмисників вилучено близько 12 тисяч файлів із вмістом дитячої порнографії”, – йдеться у повідомленні.

Наразі зловмисники надають покази. Після отримання результатів експертизи буде вирішено питання щодо оголошення їм підозри та обрання запобіжного заходу. Чоловікам загрожує до десяти років позбавлення волі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що активісти “Українського кіберальянсу” опублікували шокуючі дані про реальний стан захисту закритої інформації в державних структурах України.Related Post