Вилучені “купюри” важко назвати фальшивими грошима, оскільки в данному випадку підробку легко виявити навіть без допомоги спеціального обладнання.

В одному зі столичних відділень ПриватБанку служба безпеки затримала киянина, який намагався розрахуватися за придбаний автомобіль фальшивими купюрами на суму 300 тисяч гривень, виготовленими за допомогою звичайного ксерокса. Про це повідомила прес-служба банку.

“Як повідомили в СБ ПриватБанку, за словами затриманого, ці гроші він отримав у “фірмовій” упаковці одного з приватних українських банків від нелегального валютного міняли в якості сплати за 11 тисяч доларів США. З нелегальними “валютчиками” клієнт познайомився в Інтернеті, а отримані гроші перерахувати полінувався”, – йдеться у повідомленні.

За словами керівника служби безпеки ПриватБанку Сергія Болотіна, вилучені “купюри” важко назвати фальшивими грошима, оскільки в данному випадку підробку легко виявити навіть без допомоги спеціального обладнання.

За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження, власник фальшивих “грошей”, як і сама партія купюр передані поліції. Наразі правоохоронці розшукують особу, яка виготовила підробку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в столиці викрито дві банди злочинців, які встановлювали на банкомати пристрої, здатні зчитувати інформацію про банківські картки.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/ac5478cdef5789fd93b10374d276b6cc.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/ac5478cdef5789fd93b10374d276b6cc-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналПриватбанк,фальшиві грошіВилучені 'купюри' важко назвати фальшивими грошима, оскільки в данному випадку підробку легко виявити навіть без допомоги спеціального обладнання. В одному зі столичних відділень ПриватБанку служба безпеки затримала киянина, який намагався розрахуватися за придбаний автомобіль фальшивими купюрами на суму 300 тисяч гривень, виготовленими за допомогою звичайного ксерокса. Про це повідомила прес-служба...| Київської області та України | Kiev Time