Чоловік, який ходив Києвом із бойовою гранатою та набоями в пакеті, не став заперечувати, що “боєзапас” належить йому.

Підозрілого, на думку правоохоронців, чоловіка співробітники поліції затримали в Святошинському районі Києва. В пакеті, якій 34-річний киянин мав при собі, оперативники знайшли гранату РГД-5, запал до неї та 9-міліметрові набої до вогнепальної зброї. Про це повідомили в прес-службі поліції Києва.

Чоловік підтвердив, що зброя належить йому, проте з якою метою він зберігав небезпечні предмети та звідки їх взяв, встановить слідство.

За фактом незаконного поводження зі зброєю та бойовими припасами порушено кримінальне провадження. Вилучені небезпечні предмети відправили на експертне дослідження, самого ж киянина затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому загрожує від трьох до семи років ув’язнення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві від вибуху бойової гранати РГД-5 загинув чоловік, який спробував її розібрати.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/PM237image002.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/PM237image002-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналСвятошинський районполіція Києва,РГД-5Чоловік, який ходив Києвом із бойовою гранатою та набоями в пакеті, не став заперечувати, що 'боєзапас' належить йому. Підозрілого, на думку правоохоронців, чоловіка співробітники поліції затримали в Святошинському районі Києва. В пакеті, якій 34-річний киянин мав при собі, оперативники знайшли гранату РГД-5, запал до неї та 9-міліметрові набої до вогнепальної...| Київської області та України | Kiev Time