Київською місцевою прокуратурою №4 завершено розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт за фактом зловживання нотаріусом Київського міського нотаріального округу своїми повноваженнями.

Повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Так, за результатами проведеного досудового розслідування встановлено, що нотаріус, достовірно знаючи про наявність у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному реєстрі заборон відчуження об’єктів нерухомого майна записів про заборону відчуження об’єктів нерухомого майна (а саме двох квартир у Харкові), здійснив незаконну перереєстрацію речових прав на це майно.

У результаті протиправних дій нотаріуса квартири вибули з законного володіння власників, чим їм завдано шкоду на загальну суму понад 2 мільйона гривень.

Наразі обвинувальний акт у вказаному провадженні за ч.3 ст.365-2 КК України скеровано до Дніпровського районного суду для розгляду по суті.

За вчинене нотаріусу загрожує до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Матеріали щодо особи, в інтересах якої діяв зловмисник, розслідується правоохоронними органами м.Харкова.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Notarius-v-Melitopoli-Levchenko-Valentina-Volodimirivna-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Notarius-v-Melitopoli-Levchenko-Valentina-Volodimirivna-707x400-150x150.jpgКиївTimeКриміналСуспільствоквартири,незаконна перереєстрація,Нотаріус,прокуратура,судКиївською місцевою прокуратурою №4 завершено розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт за фактом зловживання нотаріусом Київського міського нотаріального округу своїми повноваженнями. Повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва. Так, за результатами проведеного досудового розслідування встановлено, що нотаріус, достовірно знаючи про наявність у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному реєстрі...| Київської області та України | Kiev Time