Земельний скандал, фігурантом якого став мер Ірпеня Володимир Карплюк, стосується незаконно виділених під забудову 15 гектарів лісу.

Київський окружний адміністративний суд прийняв рішення про повернення в державну власність 15 гектарів лісу, які за поданням Ірпінського міського голови Володимира Карплюка було незаконно виділено  під багатоповерхову забудову. Ринкова вартість такої земельної ділянки становить близько 7,5 мільйонів доларів США, повідомляє видання “Українські новини”.

Суд встановив, що 24.12.2015 до Державного реєстратора надійшла заява з особистим підписом Ірпінського міського голови В. А. Карплюка стосовно зміни цільового призначення земельної ділянки площею 15 га з кадастром номером 3210900000:01:175:0033, яка належить до лісового фонду. У заяві також вказано вимогу про переведення землі з державної у комунальну власність. Вказана земельна ділянка знаходиться поза межами міста Ірпінь, при цьому рішення щодо зміни меж населеного пункту має право приймати Верховна рада України. Крім того, передача ділянки державної форми власності лісового фонду може проводитись виключно за рішенням КОДА за погодженням з Кабінетом міністрів України, що зроблено не було.

Вказане порушення підпадає під частину 1 статті 364 КК України і карається обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років.

Нагадаємо, що мер Ірпеня є фігурантом понад 10 кримінальних впроваджень, 20.12.2017 року отримав вже другу підозру у низці тяжких і особливо тяжких злочинів, зокрема створення злочинної організації, розкрадання бюджетних коштів у складі злочинної організації, підробка документів. Карплюку загрожує до 12 років позбавлення волі.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/707641.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/707641-150x150.jpgYuliyaІрпіньКиївська областьКриміналВолодимир Карплюк,Київський окружний адміністративний суд,прокуратура Київської областіЗемельний скандал, фігурантом якого став мер Ірпеня Володимир Карплюк, стосується незаконно виділених під забудову 15 гектарів лісу. Київський окружний адміністративний суд прийняв рішення про повернення в державну власність 15 гектарів лісу, які за поданням Ірпінського міського голови Володимира Карплюка було незаконно виділено  під багатоповерхову забудову. Ринкова вартість такої земельної ділянки...| Київської області та України | Kiev Time