Вироком Жовтневого районного суду м.Дніпропетровська місцеву мешканку визнано винною у протиправному заволодінні майном підприємства, завідомо неправдивому повідомленні про злочин та наданні завідомо неправдивих показань (ч.2 ст.206-2, ч.1 ст.383 та ч.1 ст.384 КК України).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Так, використовуючи підроблене рішення суду, вказана особа вчинила дії, через які за нею зареєстровано право власності на цілісний майновий комплекс вартістю 32 млн. грн, розташований на вул.Рогальова у м.Дніпро. У подальшому, з метою приховування слідів злочину та створення умов для незаконного притягнення до кримінальної відповідальності службових осіб товариства з обмеженою відповідальністю – законного власника майна, жінка звернулась до правоохоронних органів з заявою про нібито вчинений останніми відносно неї злочин та надала неправдиві покази.

Свою вину підсудна не визнала, проте її доведено обвинуваченням, яке підтримувалось прокуратурою Дніпропетровської області.

Суд призначив зловмисниці покарання у вигляді позбавлення волі строком на два роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарським функціями строком на один рік та звільнив від відбування покарання на підставі ЗУ «Про амністію».

Наразі майновий комплекс повернуто законному власнику.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Bez-nazvanyya-707x400-6.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Bez-nazvanyya-707x400-6-150x150.jpegКиївTimeКриміналСуспільствоДніпро,майновий комплекс,незаконне привласнення,прокуратура,судВироком Жовтневого районного суду м.Дніпропетровська місцеву мешканку визнано винною у протиправному заволодінні майном підприємства, завідомо неправдивому повідомленні про злочин та наданні завідомо неправдивих показань (ч.2 ст.206-2, ч.1 ст.383 та ч.1 ст.384 КК України). Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області. Так, використовуючи підроблене рішення суду, вказана особа вчинила дії, через які...| Київської області та України | Kiev Time