У четвер, 9 листопада, станції Київського метрополітену “Палац спорту” та “Хрещатик” кілька годин були паралізовані через анонімний телефонний дзвінок – невідомий розповів про замінування цих об’єктів.

Всього надійшло три повідомлення про закладену вибухівку: спочатку невстановлена особа повідомила про замінування станцій “Палац спорту” та “Хрещатик”. Пізніше надійшов дзвінок про замінування наметового містечка мітингувальників в центрі Києва. У прес-службі столичної підземки повідомили, що поліція вже перевірила вказані станції – вибухонебезпечних предметів і речовин там не виявили.

“Евакуйовано близько 400 осіб. На місце події виїхали поліція, експерти-вибухотехніки і кінологи”, – повідомили в поліції, ймовірно, маючи на увазі наметове містечко.

Автор повідомлень розшукується. Станції метро Святошинсько-Броварській лінії на наявність небезпечних предметів перевіряють працівники підземки на місцях.

Нагадаємо, раніше заступник глави Національної поліції України – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін повідомляв, що Національна поліція з початку року зафіксувала 372 неправдивих повідомлення про мінування.

“Такі факти фіксуються на території всієї країни. Однак найчастіше – це регіони, де відбуваються більшість громадських, політичних і суспільних подій в державі. Так, за 8 місяців 2017 таких повідомлень зареєстровано в Києві (96), а також Одеській (87) , Дніпропетровській (48), Харківській (28), Львівській (26) та Херсонській (22) областях”, – заявив Аброськін.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/8.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/8-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналПодії"мінувальник" Київського метро,Київський метрополітен,станція метро "Палац спорту",станція метро "Хрещатик"У четвер, 9 листопада, станції Київського метрополітену 'Палац спорту' та 'Хрещатик' кілька годин були паралізовані через анонімний телефонний дзвінок - невідомий розповів про замінування цих об'єктів. Всього надійшло три повідомлення про закладену вибухівку: спочатку невстановлена особа повідомила про замінування станцій 'Палац спорту' та 'Хрещатик'. Пізніше надійшов дзвінок про замінування наметового...| Київської області та України | Kiev Time