Site icon Новини Києва

На будівництві моста через Дніпро наживалися посадовці приватних фірм

Сума привласнених державних коштів склала 16,7 мільйонів гривень.

Співробітники ДФС спільно з СБУ викрили посадовців двох приватних фірм, які привласнили 16,7 млн грн при будівництві моста через Дніпро. Про це повідомила прес-служба Державної фіскальної служби України.

“Посадові особи двох товариств з обмеженою відповідальністю, що зареєстровані у місті Києві та Чернівецькій області, зловживаючи своїм службовим становищем, для заволодіння коштами державного підприємства оформили акти приймання виконаних у 2016 році робіт на об’єкті з будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через річку Дніпро. При цьому вартість виконаних робіт була безпідставно завищена”, – йдеться у повідомленні.

Під час перевірок не підтверджено постачання компонентів для виготовлення будівельних сумішей та матеріалів для захисного антикорозійного покриття металоконструкцій, придбання яких було документально оформлено у підприємств з ознаками “фіктивності” та вартість яких було включено до загальної вартості виконаних робіт.

Сума привласнених таким чином державних коштів склала 16,7 млн грн.

За вказаними фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що чиновник “Київводоканалу” погорів на хабарі у майже 200 тисяч гривень.Exit mobile version