На Донеччині в ямі з водою виявлений труп 6-річної дитини (фото)

За інформацією місцевих жителів в соціальній мережі, яма залишилася після робіт міськводоканалу і не була огороджена.

У Покровському районі Донецької області в ямі з водою знайшли тіло 6-річної дівчинки, повідомляють Патріоти України.

За інформацією, інцидент стався в селі Рівне Покровського району. Зазначається, що вчора ввечері дівчинка пішла з дому і не повернулася. Місцеві жителі спільно з поліцією і рятувальниками вирушили на пошуки дитини.

В ході пошуків тіло зниклої дівчинки виявили в ямі з водою. За інформацією місцевих жителів в соціальній мережі, яма залишилася після робіт міськводоканалу і не була огороджена. У поліції Покровська повідомили, що тіло загиблої виявили близько другої години ночі. Подробиці події з’ясовуються.


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/17132640_ak_large.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/17132640_ak_large-150x150.jpgKiev_TimeКриміналСуспільстводонбасс,ребенок,труп,ямаНа Донеччині в ямі з водою виявлений труп 6-річної дитини (фото) За інформацією місцевих жителів в соціальній мережі, яма залишилася після робіт міськводоканалу і не була огороджена. У Покровському районі Донецької області в ямі з водою знайшли тіло 6-річної дівчинки, повідомляють Патріоти України. За інформацією, інцидент стався в селі Рівне Покровського району....| Київської області та України | Kiev Time