У с.Стара Оржиця Згурівського району Київської області затримано фермера, який відкрив прицільний вогонь з мисливської рушниці по своїх сусідах.

Непорозуміння між фермерами сталося, коли орендарі, які приїхали працювати на сусіднє поле, загородили проїзд фермеру і його синові, які на той час вже вели сільськогосподарські роботи. Виникла сварка, син фермера взяв в автомобілі рушницю і вистрілив кілька разів вгору. Його батько теж дістав мисливську рушницю калібру 20 мм, але двічі вистрілив в бік працівників і поранив їх.

Лікарі діагностували в одного чоловіка поранення правої ноги, у іншого — поранення плеча і шиї.

Працівники поліції вилучили мисливські рушниці та дозвільні документи на них. 54-річний чоловік, який стріляв, затриманий.

За цим фактом порушено кримінальне провадження за ст.15 (замах на злочин) та за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Встановлюються всі обставини події.

Повідомляє: Новое время



https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Susid-pidstrili-susidiv.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Susid-pidstrili-susidiv-150x150.jpgКиївКриміналвбивство,криминал,перестрілка,сусідУ с.Стара Оржиця Згурівського району Київської області затримано фермера, який відкрив прицільний вогонь з мисливської рушниці по своїх сусідах. Непорозуміння між фермерами сталося, коли орендарі, які приїхали працювати на сусіднє поле, загородили проїзд фермеру і його синові, які на той час вже вели сільськогосподарські роботи. Виникла сварка, син фермера взяв...| Київської області та України | Kiev Time