За вказану суму адвокат пообіцяла вирішити дане питання із суддею одного з районних судів. Зловмисницю затримали поліцейські під час одержання хабара.

На Київщині працівники обласного управління захисту економіки Нацполіції, детективи слідчого управління поліції в Київській області під процесуальним керівництвом прокуратури Київської області задокументували у корупційних діяннях адвоката одного з міст області.

Так, адвокат за певну грошову винагороду повинна була вплинути на суддю під час прийняття ним рішення щодо умовно-дострокового звільнення громадянина з виправної колонії.

Затримали зловмисницю правоохоронці під час одержання трьох тисяч доларів США хабара.

Національна поліція Україниhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/kuivobl-habar-advokat-1024x576.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/kuivobl-habar-advokat-150x150.jpgKiev-TimeКриміналадвокат,Поліція,хабарЗа вказану суму адвокат пообіцяла вирішити дане питання із суддею одного з районних судів. Зловмисницю затримали поліцейські під час одержання хабара. На Київщині працівники обласного управління захисту економіки Нацполіції, детективи слідчого управління поліції в Київській області під процесуальним керівництвом прокуратури Київської області задокументували у корупційних діяннях адвоката одного з міст...| Київської області та України | Kiev Time