Партію настоянки “Бояришнік” російського  виробництва, незаконно ввезену на територію України, податківці оцінили у майже 4 мільйони гривень.

Співробітники податкової міліції Києва в одному із селищ області виявили склад, на якому зберігалися незаконно ввезені на територію України лікеро-горілчані вироби, серед яких знайшли і сумнозвісний російський “Бояришнік”.  Отруйної настоянки на складі, який належить одному з місцевих підприємств, виявилося аж 26 240 літрів, повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

“За результатами проведених заходів із незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання 26 тис. 240 літрів настоянки “Бояришник” російського виробництва, розфасованої у поліетиленові пакети та пляшки різної ємності, орієнтовною вартістю майже 4 млн. грн”, – йдеться у повідомленні.

Крім смертоносної настоянки, податківці знайшли та вилучили первинні бухгалтерські документи і чорнові записи, які свідчать про реальний обсяг проведених операцій, касові чеки з реалізації товарів кінцевим споживачам з незареєстрованих РРО і документи, які свідчать про залучення співробітників без офіційного працевлаштування та виплату заробітної плати в “конвертах”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/30_main.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/30_main-150x150.jpgYuliyaКиївська областьКримінал"Бояришнік",Державна фіскальна служба УкраїниПартію настоянки 'Бояришнік' російського  виробництва, незаконно ввезену на територію України, податківці оцінили у майже 4 мільйони гривень. Співробітники податкової міліції Києва в одному із селищ області виявили склад, на якому зберігалися незаконно ввезені на територію України лікеро-горілчані вироби, серед яких знайшли і сумнозвісний російський 'Бояришнік'.  Отруйної настоянки на складі, який...| Київської області та України | Kiev Time