У Самбірський відділ поліції 16 квітня надійшло повідомлення про те, що в місцеву лікарню доставлено дитину, у якої медики діагностували “клінічну смерть”.

Повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області.

Поліцейські попередньо встановили, що 2-річний хлопчик разом з бабусею та дідусем перебував на присадибній ділянці в одному з сіл району. Поки дорослі садили картоплю, дитина гралася в автомобілі. В салоні він знайшов таблетки, призначені для лікування серцевих захворювань, та наковтався їх.

Правоохоронці встановлюють обставини події, призначено експертизи.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/tabletki-600x335-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/tabletki-600x335-707x400-150x150.jpgКиївTimeКриміналСуспільстводитина,Львівська обл.,Нещасний випадок,Поліція,таблеткиУ Самбірський відділ поліції 16 квітня надійшло повідомлення про те, що в місцеву лікарню доставлено дитину, у якої медики діагностували 'клінічну смерть'. Повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області. Поліцейські попередньо встановили, що 2-річний хлопчик разом з бабусею та дідусем перебував на присадибній ділянці в одному з сіл району. Поки дорослі садили...| Київської області та України | Kiev Time