В ніч з 4 на 5 листопада 40-річний іноземний дипломат саме виходив з пішохідного переходу на Майдані Незалежності, коли чоловік, що йшов йому назустріч, раптово напав на нього та вдарив в обличчя.

“40-річний потерпілий розповів, що прямував вночі до закладу швидкого харчування і слухав плеєр. Коли піднявся із пішохідного переходу, йому назустріч ішов незнайомець, який, можливо, щось сказав. Іноземець почав діставати з вух навушники – і отримав удар в обличчя”, – розповів начальник відділу Шевченківського управління поліції Iгор Падюк.

Із заявою про інцидент в поліцію Києва потерпілий звернувся в неділю, 5 листопада. Зараз поліція встановлює причини та обставини події. В рамках кримінального провадження співробітники правоохоронних органів переглядають записи із камер відеонагляду у центрі міста та розшукують свідків і самого зловмисника.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 125 (Умисне нанесення легких тілесних ушкоджень) Кримінального кодексу України.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/370165654.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/370165654-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналШевченківський районМайдан Незалежності,побиття іноземного дипломата,поліція КиєваВ ніч з 4 на 5 листопада 40-річний іноземний дипломат саме виходив з пішохідного переходу на Майдані Незалежності, коли чоловік, що йшов йому назустріч, раптово напав на нього та вдарив в обличчя. '40-річний потерпілий розповів, що прямував вночі до закладу швидкого харчування і слухав плеєр. Коли піднявся із пішохідного переходу,...| Київської області та України | Kiev Time