В одного з затриманих було вилучено посвідчення члена “Об’єднаного конгресу азербайджанців України у Львівській області”.

В Оболонському районі столиці співробітники поліції затримали так званих “сканеристів” – зловмисників, які за допомогою спеціального пристрою зчитують звук автосигналізації, відчиняють автівки та грабують їх. Обох зловмисників упіймали “на гарячому” – в той час, коли вони обкрадали автомобілі на парковці біля торговельного центру “DreamTown”, повідомляє в Facebook спільнота “Київ Оперативний”.

 

“Співробітники поліції ОПВ УКР ГУНП на парковці ТРЦ DreamTown “на гарячему” затримали двох чоловіків, які вскривали припарковані автомобілі і обкрадали їх”, – йдеться у повідомленні.

Примітно, що при огляді в одного з затриманих було вилучено посвідчення члена “Об’єднаного конгресу азербайджанців України у Львівській області”. В спільноті зазначають, що на місці події працювала слідчо-оперативна група, яка задокоментувала факт злочину.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Обухові двоє неповнолітніх двічі за ніч викрадали авто, щоб дістатись додому з побачення.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/photo_2018-02-03_22-22-39.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/photo_2018-02-03_22-22-39-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналОболонський районпограбування авто,поліція КиєваВ одного з затриманих було вилучено посвідчення члена 'Об'єднаного конгресу азербайджанців України у Львівській області'. В Оболонському районі столиці співробітники поліції затримали так званих 'сканеристів' - зловмисників, які за допомогою спеціального пристрою зчитують звук автосигналізації, відчиняють автівки та грабують їх. Обох зловмисників упіймали 'на гарячому' - в той час, коли...| Київської області та України | Kiev Time