Співробітник ювенальної превенції Подільського відділу поліції в Одеській області Олеся Сухарська разом із представниками центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді міськвиконкому перевірили умови проживання п’ятирічного хлопчика, який мешкає у проблемній родині.

Про це повідомляє прес-служба Подільського відділу поліції в Одеській області.

Раніше жінка вже потрапляла в поле зору правоохоронців, оскільки не доглядала належним чином за своїм сином. Разом із ними мешкає її доросла донька.

“Під час відвідування поліцейські і посадовці не побачили змін на краще: санітарний стан оселі – незадовільний, а набір продуктів харчування не відповідає раціону дитини. До того ж, хлопчик не відвідує дитячий садок, де з ним проводились би розвиваючі заняття, – розповів начальник Подільського ВП Микола Піщанський. – Ця проблемна родина й надалі буде знаходитись під контролем поліцейських”.

За неналежне ставлення до своїх батьківських обов’язків жінка притягнута до відповідальності за ч.2 ст.184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. З нею проведена профілактична бесіда і надано тижневий термін для приведення санітарного стану житла у норму.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Podolsk_problemnaroduna4_170418-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Podolsk_problemnaroduna4_170418-707x400-150x150.jpgКиївTimeКриміналСуспільстводитина,неналежний догляд,Одещина,Поліція,проблемна сім'яСпівробітник ювенальної превенції Подільського відділу поліції в Одеській області Олеся Сухарська разом із представниками центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді міськвиконкому перевірили умови проживання п’ятирічного хлопчика, який мешкає у проблемній родині. Про це повідомляє прес-служба Подільського відділу поліції в Одеській області. Раніше жінка вже потрапляла в поле зору правоохоронців, оскільки не доглядала...| Київської області та України | Kiev Time