Зловмисником, який пограбував подорожанина на станції Київ-Пасажирський, виявився рецидивіст, який нещодавно звільнився з місць позбавлення волі.

На станції Київ-Пасажирський невідомий напав на нетверезого чоловіка, вдарив його в обличчя та відібрав куртку, в кишенях якої знаходились гроші, документи та телефон. Втім, потерпілий одразу ж звернувся до поліції, і вже за кілька годин нападника було затримано. Пограбований чоловік упізнав свого кривдника, повідомляють в прес-службі поліції Києва.

“Нападника затримали на території залізничного вокзалу через кілька годин та доставили до управління поліції. Як виявилося, він вже був раніше судимий за скоєння грабежу і два місяці тому звільнився з місць позбавлення волі”, – йдеться у повідомленні.

За фактом скоєння злочину відкрито провадження за ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмисник ризикує знову потрапити за ґрати на шість років.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що столична прокуратура оголосила в розшук колишнього співробітника поліції, який грабував подорожніх на вокзалі Києва.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/370007004.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/370007004-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналпограбування,поліція Києва,Центральній залізничний вокзалЗловмисником, який пограбував подорожанина на станції Київ-Пасажирський, виявився рецидивіст, який нещодавно звільнився з місць позбавлення волі. На станції Київ-Пасажирський невідомий напав на нетверезого чоловіка, вдарив його в обличчя та відібрав куртку, в кишенях якої знаходились гроші, документи та телефон. Втім, потерпілий одразу ж звернувся до поліції, і вже за кілька годин...| Київської області та України | Kiev Time