Співробітники Служби безпеки України викрили на Тернопільщині лабораторію з виготовлення особливо небезпечної психотропної речовини – амфетаміну.

 

Правоохоронці встановили, що місцевий житель організував у домоволодінні співмешканки незаконне виробництво психотропів. Виготовлений «товар» ділок збував на території Львівської та Тернопільської областей. За оперативною інформацією, протягом десяти місяців зловмисник синтезував понад п’ять кілограмів амфетаміну, вартість якого на «чорному ринку» перевищує півтора мільйона гривень.

Співробітники СБУ затримали наркоділка під час перевезення чергової партії психотропних речовин у сусідній регіон для продажу.

Під час обшуків у «цеху» та помешканні фігуранта справи правоохоронці виявили близько чотирьохсот грамів амфетаміну, обладнання для його виробництва та прекурсори.

Затриманому оголошено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 309 Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії.

Операція з викриття зловмисника проводилась спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури.

Про це повідомляє прес-центр СБ Україниhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/n_4718_33497512-707x400.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/n_4718_33497512-707x400-150x150.jpegКиївTimeКриміналамфетамін,нарколабораторія,наркотики,СБУ,ТернопільщинаСпівробітники Служби безпеки України викрили на Тернопільщині лабораторію з виготовлення особливо небезпечної психотропної речовини – амфетаміну.   Правоохоронці встановили, що місцевий житель організував у домоволодінні співмешканки незаконне виробництво психотропів. Виготовлений «товар» ділок збував на території Львівської та Тернопільської областей. За оперативною інформацією, протягом десяти місяців зловмисник синтезував понад п’ять кілограмів амфетаміну,...| Київської області та України | Kiev Time