Прокуратурою Волинської області спільно з Управлінням СБУ в області, Департаментом захисту економіки Нацполіції України, Управлінням захисту економіки в області за процесуального керівництва Генпрокуратури України, САП, у рамках кримінального провадження за фактом вимагання неправомірної вигоди від громадянина в сумі 17 тис. доларів США службовими особами Луцької міськради 25 квітня 2018 року трьох посадовців міськради, у тому числі заступника міського голови, затримано під час одержання ними чергового траншу неправомірної вигоди – у розмірі 7 тис. доларів США.

Неправомірну вигоду посадовці одержали за сприяння у проведенні процедури узаконення та реєстрації права власності на вже збудований індивідуальний житловий будинок у Луцьку.

Грошові кошти та інші речові докази вилучені під час огляду місця події.

Окрім того, у ході документування злочинних дій заступника Луцького міського голови встановлено факт його посередництва під час вимагання головою одного з судів Волинської області неправомірної вигоди від громадянина за винесення позитивного рішення під час судового розгляду кримінального провадження.

Зазначену суддю затримано 25 квітня 2018 року під час одержання неправомірної вигоди в сумі 10 тис. доларів США.

Також відбулися обшуки за місцем роботи та місцем проживання фігурантів, у ході яких грошові кошти, котрі раніше частинами передавалися в якості неправомірної вигоди, вилучені.

Проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії задля збору доказової бази для подальшого притягнення посадовців до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів.

Посадовці затримані в порядку ст.208 КПК України.

 

 

 

 

 

 

 

За матеріалами прес-служби прокуратури Волинської областіhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/habar_miskrada21-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/habar_miskrada21-707x400-150x150.jpgКиївTimeКриміналВолинь,посадовці,прокуратура,хабарПрокуратурою Волинської області спільно з Управлінням СБУ в області, Департаментом захисту економіки Нацполіції України, Управлінням захисту економіки в області за процесуального керівництва Генпрокуратури України, САП, у рамках кримінального провадження за фактом вимагання неправомірної вигоди від громадянина в сумі 17 тис. доларів США службовими особами Луцької міськради 25 квітня 2018...| Київської області та України | Kiev Time