25-річний житель Андрушівського району Житомирської області демонтував і крав металеві деталі залізничної колії неподалік свого села. Викрили його злодіяння дільничні офіцери поліції, вистеживши чоловіка після вчинення ним чергової крадіжки.

3 квітня до Андрушівського відділення поліції надійшло повідомлення про те, що із залізничної гілки сполученням Андрушівка–Брівки хтось викрав частини колій.

“Працівники слідчо-оперативної групи, які виїжджали на місце події, задокументували під час огляду сліди демонтажу залізниці. Водночас дільничні офіцери поліції поспілкувалися із жителями с.Миньківців, поблизу якого проходить залізнична гілка”, – розповів начальник Андрушівського відділення поліції Ігор Власюк.

У результаті вжитих заходів правоохоронці швидко вийшли на слід можливого зловмисника – 25-річного жителя цього ж села. Чоловік свою причетність до крадіжки визнав. Виявилося, молодик ніде не працює і у пошуках легких грошей не раз уночі велосипедом навідувався до колій, демонтував металеві частини, складав у мішки, а потім перевозив до свого обійстя. Викрадене мав намір здати до пункту прийому металобрухту.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/663051-0-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/663051-0-707x400-150x150.jpgКиївTimeКриміналСуспільствоАндрушівка,Житомирська обл.,залізничні колії,злодій,Поліція25-річний житель Андрушівського району Житомирської області демонтував і крав металеві деталі залізничної колії неподалік свого села. Викрили його злодіяння дільничні офіцери поліції, вистеживши чоловіка після вчинення ним чергової крадіжки. 3 квітня до Андрушівського відділення поліції надійшло повідомлення про те, що із залізничної гілки сполученням Андрушівка–Брівки хтось викрав частини колій. 'Працівники слідчо-оперативної...| Київської області та України | Kiev Time