Підозрілу поведінку жінки помітили саме правоохоронці, в той час як обікрадений нею чоловік не завважив на втрату гаманця.

На центральному автовокзалі Києва співробітники поліції помітили жінку, яка підозріло крутилася біля речей пасажирів, явно не збираючись нікуди їхати. Подальші спостереження виправдали себе – правоохоронці помітили, як жінка поцупила гаманець із сумки одного з пасажирів, при чому сам він цього не помітив. Поліцейські зупинили жінку та вилучили у неї чужу річ із документами та грошима.

“Ми відразу викликали на місце слідчо-оперативну групу Голосіївського управління поліції для документування правопорушення. Також встановили, що затримана – 30-річна уродженка Закарпаття, раніше судима за майновий злочин. Обране судом покарання у вигляді штрафу не зупинило зловмисниці”, – розповів начальник оперативно-пошукового відділу карного розшуку Віталій Отрудько.

Кримінальне провадження розпочали за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, проти ночі 23 листопада поліція Києва впіймала на гарячому злодія, який з вкраденими речами саме вибирався з вікна пограбованої ним квартири.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/PM289image002.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/PM289image002-150x150.jpgYuliyaГолосіївський районКиївКриміналполіція Києва,Центральний автовокзал КиєваПідозрілу поведінку жінки помітили саме правоохоронці, в той час як обікрадений нею чоловік не завважив на втрату гаманця. На центральному автовокзалі Києва співробітники поліції помітили жінку, яка підозріло крутилася біля речей пасажирів, явно не збираючись нікуди їхати. Подальші спостереження виправдали себе - правоохоронці помітили, як жінка поцупила гаманець із сумки...| Київської області та України | Kiev Time