Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Миколаївської облдержадміністрації та телефоністка Нацгвардії у Запорізькій області обіцяли за хабарі допомогти уникнути призиву на військову строкову службу.

Як повідомляє військова прокуратура південного регіону, обоє службовців затримані.

Чиновника з Миколаївщини затримали під час одержання $2 тис.

За таку суму він обіцяв громадянину вплинути на посадовців військового комісаріату щодо зняття вказаного громадянина та ще одної особи призовного віку з військового обліку та не призивати на військову строкову службу.

У Запорізькій області затримали на гарячому телефоністку групи зв’язку взводу стаціонарних засобів зв’язку військової частини Нацгвардії.

Відзначається, що за $1 тис. старший солдат, діючи спільно зі службовими особами Запорізького обласного військкомату, «обіцяла» забезпечити непризов на військову службу.

Зловмисницю затримали під час одержання другої частини обумовленої суми в розмірі $500.

Військова прокуратура готує затриманим повідомлення про підозру у хабарництві та клопотання до суду щодо обрання запобіжного заходу.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Oblasnyj-chynovnyk-i-telefonistka-Natsgvardiyi-za-habari-obitsyaly-dopomogty-unyknuty-pryzyvu.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Oblasnyj-chynovnyk-i-telefonistka-Natsgvardiyi-za-habari-obitsyaly-dopomogty-unyknuty-pryzyvu-150x150.jpegKievTimeКриміналПодіїСуспільствонацгвардія,Обласний чиновник,телефоністка,хабарНачальник управління з питань надзвичайних ситуацій Миколаївської облдержадміністрації та телефоністка Нацгвардії у Запорізькій області обіцяли за хабарі допомогти уникнути призиву на військову строкову службу. Як повідомляє військова прокуратура південного регіону, обоє службовців затримані. Чиновника з Миколаївщини затримали під час одержання $2 тис. За таку суму він обіцяв громадянину вплинути на посадовців військового...| Київської області та України | Kiev Time