Головного державного інспектора регіональної митниці та старшого інспектора прикордонного наряду було затримано при отриманні “винагороди” за безперешкодний проїзд автомобілів з іноземною реєстрацією на територію України.

Про це повідомляє прес-служба Одеського УСБУ.

“Правоохоронці затримали посадовців на робочому місці під час одержання чергового хабара у розмірі 260 доларів та 2600 гривень. Установлено, що посадовці налагодили схему вимагання грошей від водіїв транспортних засобів з іноземною реєстрацією за безперешкодний пропуск на митну територію України. Вартість «проїзду» однієї автомашини становила від 150 до 1 тисячі доларів – у залежності від ринкової вартості автомобіля”, – йдеться у повідомленні.

Отримання зловмисниками неправомірної вигоди від одного з водіїв було задокументовано оперативниками спецслужби .

Відкрито кримінальне провадження згідно ч. 3 ст. 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/mzdaimstvo.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/mzdaimstvo-150x150.jpgKiev-TimeКриміналПрикордонники,хабарГоловного державного інспектора регіональної митниці та старшого інспектора прикордонного наряду було затримано при отриманні 'винагороди' за безперешкодний проїзд автомобілів з іноземною реєстрацією на територію України. Про це повідомляє прес-служба Одеського УСБУ. 'Правоохоронці затримали посадовців на робочому місці під час одержання чергового хабара у розмірі 260 доларів та 2600 гривень. Установлено, що посадовці налагодили...| Київської області та України | Kiev Time