Співробітники прокуратури Одеської області підтримували публічне обвинувачення у суді стосовно колишнього старшого вихователя дитячого позашкільного комплексу «Вікторія».

Вона обвинувачувалася у неналежному виконанні обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст.137 КК України).

Під час судового засідання обвинувачена свою провину визнала.

Враховуючи це, Київським районним судом м.Одеси колишнього старшого вихователя табору «Вікторія» визнано винною у вчиненні злочину та призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з іспитовим терміном у 2 роки, а також позбавлено на 2 роки права обіймати певні посади, пов’язані з пожежною безпекою.

Нагадаємо, що на розгляді у суді перебуває кримінальне провадження стосовно директора позашкільного закладу, досудове розслідування у якому здійснювали слідчі Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Крім того, розглядаються у суді обвинувальні акти щодо колишнього керівника Київського РВ ДСНС України в Одеській області та інспектора цього райвідділу Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях здійснювали слідчі прокуратури Одещини.

За матеріалами прес-служби прокуратури Одеської областіhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/sudmant18-04-24-1524582295-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/sudmant18-04-24-1524582295-707x400-150x150.jpgКиївTimeКриміналСуспільствоОдещина,прокуратура,старший вихователь,суд,табір "Вікторія"Співробітники прокуратури Одеської області підтримували публічне обвинувачення у суді стосовно колишнього старшого вихователя дитячого позашкільного комплексу «Вікторія». Вона обвинувачувалася у неналежному виконанні обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст.137 КК України). Під час судового засідання обвинувачена свою провину визнала. Враховуючи це, Київським районним судом м.Одеси колишнього...| Київської області та України | Kiev Time