На Запоріжжі поліція затримала двох озброєних чоловіків, які переслідували шкільний автобус с дітьми.

Про це повідомляється на офіційній сторінці в Facebook Широківської ОТГ:

«Сьогодні близько 7:30 ранку у селі Малишівка Широківської об’єднаної територіальної громади діти, що чекали на шкільний автобус, помітили двох чоловіків, які намагались зламати замок магазину поруч зупинки. Діти дочекались шкільного автобуса, зайшли у нього, а зломщики сіли в машину і почали переслідувати автобус. У салоні шкільного автобуса, крім водія, на цей момент знаходилось 13 дітей, 2 вчителя і мама однієї дитини. Невідомі в авто намагались зупинити автобус, демонструючи з вікна предмет, схожий на пістолет. Але водій автобуса не зупинився, і на одному з поворотів зміг відірватись від переслідувачів», – йдеться у повідомленні.

Під час переслідування одна з учениць, що знаходилась у автобусі, повідомила по мобільному про інцидент у поліцію та назвала номери авто переслідувачів.

Зловмисників, до пошуків яких долучились також депутати та працівники апарату громади, було затримано через кілька годин на виїзді з с.Широкого, у їх авто правоохоронці виявили предмет, схожий на пістолет, що був попередньо кваліфікований як травматичний пістолет. Самі зловмисники, за попередніми даними, перебували у стані алкогольного сп’яніння.

У прес-службі ГУ Нацполіції у Запорізькій області інцидент поки не коментують, посилаючись на те, що саме зараз з’ясовуються обставини інциденту.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/1522759460-4656.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/1522759460-4656-150x150.jpgKiev-TimeКриміналдіти,Запоріжжя,зброяНа Запоріжжі поліція затримала двох озброєних чоловіків, які переслідували шкільний автобус с дітьми. Про це повідомляється на офіційній сторінці в Facebook Широківської ОТГ: «Сьогодні близько 7:30 ранку у селі Малишівка Широківської об'єднаної територіальної громади діти, що чекали на шкільний автобус, помітили двох чоловіків, які намагались зламати замок магазину поруч зупинки. Діти дочекались шкільного...| Київської області та України | Kiev Time