Крім сейфа, в якому знаходилась вогнепальна зброя, зловмисники поцупили з обійстя телевізор та бензопилу.

З будинку мешканця села Півні Фастівського району двоє зловмисників викрали телевізор, бензопилу та, що найголовніше і найнебезпечніше – металевий сейф, у якому знаходилася мисливська гладкодульна рушниця. Крадіями виявилися двоє місцевих жителів, які на момент затримання їх правоохоронцями вже встигли здати вкрадений телевізор в ломбард та витратити отримані кошти. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

“Крадії пояснили, що телевізор здали до ломбарду за дві з половиною тисячі гривень. Кошти, отримані злочинним шляхом, встигли витратити. Зареєстровану рушницю і бензопилу поліцейські вилучили та повернули заявникові”, – йдеться у повідомленні.

Тепер зловмисникам загрожує до шести років позбавлення волі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві затримали банду іноземців-автовикрадачів.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/photo_2018-02-06_14-01-32.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/photo_2018-02-06_14-01-32-150x150.jpgYuliyaКиївська областьКриміналФастіввогнепальна зброя,крадіжка,Національна поліція УкраїниКрім сейфа, в якому знаходилась вогнепальна зброя, зловмисники поцупили з обійстя телевізор та бензопилу. З будинку мешканця села Півні Фастівського району двоє зловмисників викрали телевізор, бензопилу та, що найголовніше і найнебезпечніше – металевий сейф, у якому знаходилася мисливська гладкодульна рушниця. Крадіями виявилися двоє місцевих жителів, які на момент затримання їх...| Київської області та України | Kiev Time