В лісопарковій зоні на вулиці Алма-Атинській знайшли відрізану людську руку.

В столичній лісопарковій смузі неподалік вулиці Алма-Атинської виявили людську руку. Про це повідомили в поліції Києва.Зокрема, фрагмент верхньої кінцівки (кисть та передпліччя) виявили вранці. На зап’ясті знайденої кінцівки татуювання у формі квадрату, а сама рука має численні пошкодження.

Наразі знайдену кінцівку направлено на судово-медичну експертизу. За фактом жахливої знахідки відкрито кримінальне провадження за ст.. 115 – умисне вбивство.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що в Києві мати, захищаючись від побоїв сина, вдарила його ножем в груди.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/165466.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/165466-150x150.jpgYuliyaДніпровський районКиївКриміналполіція КиєваВ лісопарковій зоні на вулиці Алма-Атинській знайшли відрізану людську руку. В столичній лісопарковій смузі неподалік вулиці Алма-Атинської виявили людську руку. Про це повідомили в поліції Києва.Зокрема, фрагмент верхньої кінцівки (кисть та передпліччя) виявили вранці. На зап'ясті знайденої кінцівки татуювання у формі квадрату, а сама рука має численні пошкодження. Наразі знайдену кінцівку...| Київської області та України | Kiev Time