Прокуратура Київської області разом з СБ України області припинила незаконну діяльність по виготовленню бурштину в столиці, вилучено майже 100 кг «сонячного каміння»

У середу, 19 липня, прокуратурою Київської області спільно зі співробітниками СБ України під час проведення санкціонованого обшуку, у рамках розслідування кримінального провадження, у гаражному приміщенні в м. Києві виявлено та вилучено незаконно видобутого бурштину загальною вагою майже 100 кг.

Вказаний бурштин перевозили до столиці з Житомирської та Рівненської областей, який в подальшому контрабандою направляли до країн ЄС.

На даний час тривають невідкладні слідчі дії. Встановлюється причетність осіб до вказаної злочинної діяльності.

Досудове розслідування триває.

Повідомляє: прес-служба прокуратури Київської областіhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Burshtin-1024x405.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Burshtin-150x150.jpgКиївКриміналПодіїСуспільствобурштин,прокуратура,СБУПрокуратура Київської області разом з СБ України області припинила незаконну діяльність по виготовленню бурштину в столиці, вилучено майже 100 кг «сонячного каміння» У середу, 19 липня, прокуратурою Київської області спільно зі співробітниками СБ України під час проведення санкціонованого обшуку, у рамках розслідування кримінального провадження, у гаражному приміщенні в м. Києві виявлено...| Київської області та України | Kiev Time