Прокуратурою Київської області встановлено, що на території Макарівського району місцевими адміністраціями протиправно вилучено землі з лісового фонду, які у подальшому передано у власність громадянам для особистого селянського господарства з перевищенням повноважень

Як з’ясувалося, вказані лісові угіддя складали єдиний масив площею 27 га, а отже могли вилучатися лише Кабінетом Міністрів України.
Крім того, відповідно до ст. 22 Земельного кодексу України для сільськогосподарських цілей можуть надаватись виключно сільськогосподарські угіддя, а не лісові.

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура Київської області звернулася до суду з метою повернути державі землі лісового фонду із незаконного володіння громадян.

За принципової позиції прокуратури Київської області судом апеляційної інстанції задоволено позов прокуратури.

Повідомляє: Прес-служба прокуратури Київської області.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Zemlya.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Zemlya-150x150.jpgКиївКриміналземля,ліс,прокуратураПрокуратурою Київської області встановлено, що на території Макарівського району місцевими адміністраціями протиправно вилучено землі з лісового фонду, які у подальшому передано у власність громадянам для особистого селянського господарства з перевищенням повноважень Як з’ясувалося, вказані лісові угіддя складали єдиний масив площею 27 га, а отже могли вилучатися лише Кабінетом Міністрів України. Крім...| Київської області та України | Kiev Time