Подружжя з Києва, мама та тато вирішили продати свою власну дитину за 7.000 доларів США

«Сьогодні співробітники ГУ Нацполіції в Запорізькій області, спільно з прокуратурою регіону затримали сімейну пару з Києва під час продажу новонародженого за 7 тис. доларів США. Оперативна інформація про злочин надійшла до правоохоронних органів у квітні, коли дитина ще не була народжена. Відтоді почалося документування злочинної діяльності так званих «батьків», в ході чого було встановлено, що жінка 1994 р. приїхала до Запоріжжя, де 11 травня в одному з пологових будинків народила дівчинку. 16 травня разом з чоловіком, що прибув в Запоріжжя, вони продали свою новонароджену дитину і після завершення угоди передачі дитини і отримання грошей були затримані», – повідомив Золотоноша.

Про це повідомив сьогодні на брифінгу начальник ГУ Нацполіції в Запорізькій області Олег Золотоноша.

Подружжя вирішило продати новонароджену дівчинку, та знайшли покупця у запорізький області.

За його словами, обидва живуть і працюють у Києві, соціально-неблагополучними не вважаються. В сім’ї є дитина – 3-річний хлопчик. За попередніми даними, з допомогою продажу новонародженої дівчинки подружжя збирало гроші на покупку будинку.

Київському подружжю, яке продавало власну дитину в Запоріжжі, “світить” до 15 років. Їх дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 149 КК України «Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини». Обох затримано. Наразі вони перебувають під-вартою. Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 15 років з конфіскацією майна.