Під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва у четвер, 26 квітня 2018 року, співробітниками слідчого управління ГУ НП в місті Києві з оперативного супроводження Управління захисту економіки Департаменту захисту економіки Нацполіції України в місті Києві затримано на одержанні неправомірної вигоди співробітника Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.
Установлено, що головний спеціаліст відділу карантину рослин Управління фітосанітарної безпеки вимагав та одержав 10 тис. грн. неправомірної вигоди від суб’єкта господарювання за видачу карантинного сертифікату на партію рослин, а саме саджанців плодових дерев.

Правоохоронці затримали фітоінспектора поблизу місця його роботи після одержання грошових коштів.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч.3 ст.368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України, тривають слідчі дії.

Прес-служба прокуратури міста Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/thumb_696900_news_m-707x400.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/thumb_696900_news_m-707x400-150x150.jpegКиївTimeКриміналДержпродспоживслужба,прокуратура,фотоінспектор,хабарПід процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва у четвер, 26 квітня 2018 року, співробітниками слідчого управління ГУ НП в місті Києві з оперативного супроводження Управління захисту економіки Департаменту захисту економіки Нацполіції України в місті Києві затримано на одержанні неправомірної вигоди співробітника Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області. Установлено, що головний спеціаліст...| Київської області та України | Kiev Time