Site icon Новини Києва

Суд арештував ресторан у Києві, кінці якого ведуть до спонсора «Свободи»

Правоохоронці та контролюючі органи заявляють про незаконність забудови столичної пам’ятки архітектури

Печерський райсуд Києва наклав арешт на об’єкт нерухомості, що розміщений на київській вулиці Городецького архітектора, 10/1 (приміщення 42 (ресторан Mojo Foodbar) загальною площею 597,3 кв. м), який належать ТОВ «Центр «Капітал-Інвест».

Як стало відомо «Главкому», про це свідчить ухвала суду від 14 червня.

У судовому рішенні зазначається, що департамент захисту економіки Нацполіції виявив незаконне руйнування і пошкодження об’єкту культурної спадщини, що на вулиці Городецького архітектора, 10/1. Згідно з наказом Міністерства культури і туризму України від 7 вересня 2006 року №757, тут облікується пам’ятка історії та архітектури місцевого значення.

При цьому до фасаду історичної будівлі без будь-яких дозвільних документів, прибудовано капітальну споруду приблизною довжиною 11,5 м, яка розміщена на пішохідному тротуарі. З протилежного входу будівлі розміщено літню терасу для обслуговування відвідувачів закладу громадського харчування, а саме ресторану Mojo Foodbar, який належить київській ТОВ «Центр «Капітал-Інвест».

Також згадане ТОВ проводило будівельні роботи у підвалі та цоколі на вул. Городецького архітектора, 10/1 у загальною площею 597,3 кв. м. За інформацією департаменту збереження історичного середовища та охорони об’єктів культурної спадщини Київської міської ради, на кінець березня цього року науково-проектна документація на проведення будь-яких будівельних робіт не погоджувалось, відповідно, «Центр «Капітал-Інвест» не отримував дозволів на виконання будь-яких робіт.

Інформує: ГлавкомExit mobile version