Депутатові так званої “Євпаторійської міської ради” обрали запобіжний захід – тримання під вартою.

Про це повідомив заступник прокурора Автономної Республіки Крим Олександр Удовиченко у Facebook.

“Поки хтось з метою власного самопіару та імітування “бурхливої діяльності”, хизувався чужими напрацюваннями, співробітники прокуратури АР Крим та ГУ СБУ в АР Крим (із дислокацією у м.Херсон) виконували свої професійні обов`язки, у результаті чого раніше повідомленому про підозру за ч.2 ст.110 КК України депутату незаконно утвореної Євпаторійської міської ради обрано запобіжний захід – тримання під вартою”, – написав він.

3 квітня 2018 року Служба безпеки затримала у пункті пропуску “Чаплинка” на адміністративному кордоні з анексованим Кримом депутата так званої “Євпаторійської міської ради”.

Пізніше прокуратура АРК повідомила, що затриманому оголосили підозру за ч.2 ст.110 Кримінального кодексу (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України – УП).https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/ee2793e-evpatorija-115-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/ee2793e-evpatorija-115-707x400-150x150.jpgКиївTimeКриміналСуспільствоАР Крим,депутат,Євпаторійська міськрад,прокуратура,СБУДепутатові так званої 'Євпаторійської міської ради' обрали запобіжний захід – тримання під вартою. Про це повідомив заступник прокурора Автономної Республіки Крим Олександр Удовиченко у Facebook. 'Поки хтось з метою власного самопіару та імітування 'бурхливої діяльності', хизувався чужими напрацюваннями, співробітники прокуратури АР Крим та ГУ СБУ в АР Крим (із дислокацією у...| Київської області та України | Kiev Time