Громадянина Казахстану затримали учора прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» за базою даних Інтерполу, якого розшукували за шахрайство правоохоронні органи Об’єднаних Арабських Еміратів.

Іноземця 1975 року народження зупинили під час прикордонного контролю у пункті пропуску «Бориспіль». Він прямував на рейс, який відлітав до Дубаї.

Стосовно затриманого поінформовано чергового Укрбюро Інтерполу в м. Київ. Особу передано співробітникам Національної поліції.

Загалом з початку року співробітники Держприкордонслужби України реалізували майже 1150 спрацювань на осіб, які перебували у міжнародному розшуку.

Повідомляє: hdpsu.gov.ua

Українці шукають роботу в ОАЕ за кордоном.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Borispil.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Borispil-150x150.jpgКиївКриміналПодіїБориспіль,затримано,прикординникиГромадянина Казахстану затримали учора прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» за базою даних Інтерполу, якого розшукували за шахрайство правоохоронні органи Об’єднаних Арабських Еміратів. Іноземця 1975 року народження зупинили під час прикордонного контролю у пункті пропуску «Бориспіль». Він прямував на рейс, який відлітав до Дубаї. Стосовно затриманого поінформовано чергового Укрбюро Інтерполу в м....| Київської області та України | Kiev Time