У місті Вашківці Чернівецької області на березі річки виявили пакет із тілом новонародженої дитини. Про це повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції в області.

За даними правоохоронців, дитина пролежала у воді приблизно дві доби.

“На березі річки Теплиця місцеві жителі виявили пакет із трупом новонародженої дитини із плацентою та пуповиною”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що дитина була доношеною, її зріст – 51 сантиметр.

Наразі триває слідство, правоохоронці встановлюють особу матері дитини, тіло відправили на експертизу.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/948858-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/948858-707x400-150x150.jpgКиївTimeКриміналСуспільстводитина,нацполіція,річка,Чернівецька обл.У місті Вашківці Чернівецької області на березі річки виявили пакет із тілом новонародженої дитини. Про це повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції в області. За даними правоохоронців, дитина пролежала у воді приблизно дві доби. 'На березі річки Теплиця місцеві жителі виявили пакет із трупом новонародженої дитини із плацентою та пуповиною',...| Київської області та України | Kiev Time