У Харкові правоохоронці викрили схему незаконної легалізації мігрантів. Співробітниця приватного вишу за гроші оформлювала в інститут іноземців, які фактично не вчилися, але отримували посвідку на проживання в Україні.

За даними поліції, схема діяла більше 15 років і загалом було легалізовано кілька сотень іноземців, йдеться у сюжеті “Сніданку з 1+1”.

Фіктивне навчання давало змогу студентам з В’єтнаму, Іраку, Сирії, Китаю та Нігерії отримувати посвідки на проживання в Україні.

“Вони приїжджали до Харківської області нібито навчатися у виші, але окрім необхідних документів, що нібито вони навчаються, більше жодних відносин у цих громадян з вишем не було. Деякі з них навіть не змогли повідомити, де саме розташований їхній виш”, – розповіла прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик.

 

За словами Оксани Іванець, прес-офіцера Східного регіонального управління ДПСУ, було виявлено більше 400 фактів видавання таких підроблених посвідок. Але тепер правоохоронцям потрібно підтвердити їхню несправжність.

“Наразі підтверджено фіктивні документи сімох осіб, однак експертні дослідження ще тривають, принаймі, у ста випадках”, – зазначила Дубовик.

 

Підозру поки оголосили лише завідувачці відділення у роботі з іноземними студентами. Прокуратура проситиме для неї взяття під домашній арешт, але правоохоронці не відкидають, що у неї були спільники, тому підозрюваних у справі може стати більше.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/U-Harkovi-VISH-stav-kanalom-dlya-nezakonnoyi-migratsiyi-550x300-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/U-Harkovi-VISH-stav-kanalom-dlya-nezakonnoyi-migratsiyi-550x300-707x400-150x150.jpgКиївTimeКриміналМігранти,незаконна легалізація,прокуратура,учбовий заклад,ХарківУ Харкові правоохоронці викрили схему незаконної легалізації мігрантів. Співробітниця приватного вишу за гроші оформлювала в інститут іноземців, які фактично не вчилися, але отримували посвідку на проживання в Україні. За даними поліції, схема діяла більше 15 років і загалом було легалізовано кілька сотень іноземців, йдеться у сюжеті 'Сніданку з 1+1'. Фіктивне навчання...| Київської області та України | Kiev Time